Круглий стіл “Права та соціальні гарантії членів сімей зниклих безвісти”

DSC_004030 червня у Києві в рамках спільного проекту, за підтримки моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, відбувся круглий стіл за участю Громадської Організації «Мирний берег» м. Луцьк (голова – Щербак Генадій Васильович) та благодійною організацією «Благодійний фонд «Восток СОС» м. Київ (керівник Дворецька Олександра Миколаївна)У роботі круглого столу, який був присвячений правам та соціальним гарантіям членів сімей зниклих безвісти, брали участь представники громадських організацій, волонтерських рухів, рідні та близькі зниклих безвісти й загиблих в АТО. Серед присутніх гостей був представник Міжнародного червоного хреста в Україні. Для обговорення учасникам круглого столу було запропоновано та розглянуто питання щодо досвіду успішних практик відстоювання прав та соціальних гарантій членів сімей зниклих безвісти.
DSC_0021DSC_0035
Представники ГО «Мирний берег» навели учасникам круглого столу значну кількість, документально підтверджених прикладів, успішного розв’язання питань з якими до них найчастіше зверталися з проханням про допомогу та сприяння з вирішення проблемних питань, які виникли в зв’язку з безвісним зникненням рідних та близьких. Багато таких прохань були колективними. З цього приводу, кожного разу після цих звернень, відпрацьовувались відповідні звернення (заяви) до різних інстанцій та високо посадовців, з якими рідні та близькі особисто зверталися, перебуваючи на прийомі, чи то надсилали поштою.
DSC_0005DSC_0029
В ході проведення круглого столу було здійснено збір інформації про типові та індивідуальні проблеми, з якими доводиться стикатися родичам та членам сімей зниклих безвісти. Зазначений збір відбувся у формі анкетування та під час живого спілкування.DSC_0049 Також на круглому столі представниками благодійної організації «Благодійний фонд «Восток СОС» до обговорення було запропоновано Проект Закону України «Про попередження зникнення людей та сприяння в розшуку безвісно зниклих осіб». В результаті цього обговорення будуть відпрацьовані відповідні пропозиції щодо внесення суттєво важливих змін до цього проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *