Сьогодні з головою Нацполіції Сергій Князєв зустрілися з Геннадій Щербак

Сьогодні з головою Нацполіції Сергій Князєв зустрілися з Gennadiy Shcherbak. Людиною, яка на добровольчих засадах за власною ініціативою протягом трьох років збирає та аналізує інформацію про злодіяння російських терористів на території України. В його “базі” наявна інформація про 11 тисяч злочинців, в тому числі докази їх злодіянь за конкретними фактами.

Підсумок нашої зустрічі – домовились про створення робочої групи зі співробітників поліції Донеччини та Луганщини, а також апарату Нацполіціі, яка проаналізує всю інформацію Геннадія для подальшого залучення відсутніх доказів до кримінальних проваджень, оголошення в розшук злочинців, розшуку зниклих безвісти громадян та встановлення невпізнаних тіл наших військових.

Ось така історія звичайного громадянина, жителя Луганської області, який був вимушений залишити свій будинок й зараз проживає на Західній Україні. Геннадій – справжній патріот, який самостійно протягом трьох років, вивчаючи відео та інтернет- публікації, зібрав дійсно доказову базу злочинів російських терористів на нашому Сході. В тому числі й завдяки його роботі вже тепер бойовики, що раніше викладували в інтернет свої “подвиги”, зараз стали видаляти свої витребеньки, але марно…

Сторінка Facebook Вячеслав Аброськин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *