ТВ (тимчасово виконуваному) «перемир’ю» присвячується…

За останніх два дні, команда ГО «Мирний берег» пережила чимало… Спілкування з кількома десятками батьків, що втратили своїх синів на цій неоголошеній війні. Сльози тих, хто бачив фото мертвих тіл своїх рідних вперше. Захват від щирості, позитиву та віри там, де могла би бути жага крові помсти. Ми проїхали не одну сотню кілометрів, щоб почути історії воїнів, що після визволення з невизнаного полону, знову повернулися на Схід, аби захищати Україну ціною власного життя.  Напевно саме це спонукало нас поділитися з вами обуреннями та гнівом викликаними папірцем, який вирішує долю одних, та виправдовує злочини інших…

На двох сторінках відповіді молодшого лейтенанта ЗС України до дружини, що прагне правди, помістилося звинувачення чоловіка у дезертирстві; повідомлення про взяття його ж на облік тих, кого було протиправно позбавлені волі; надія у вигляді пропозиції на звільнення, на рівні міжнародних домовленостей;  позбавлення можливості на існування, як безпідставне призупинення виплати грошового забезпечення; а на останок наказова частина з витягу з міністерського наказу, що обіцяє покарати винних… Ця, з дозволу сказати «наказова частина» – це ще одне пояснення ситуації у нашій країні, зокрема в ЗС України… На 4 аркушах паперу, що є витягом з офіційного документу МО України, розписані покарання, під які підпадуть винні з керівного складу ЗСУ, що організували ведення  службового розслідування, чи не з усіма порушеннями норм. Несвоєчасність прийняття рішень, безконтрольність з боку командування, невиконання статей військових Статутів, порушення інструкцій та закону України щодо дотримання термінів… Чи будуть винні відповідати…??? ТВО командира військової частини та ТВО начальника штабу підібрали для них «покарання» у вигляді дисциплінарних стягнень, тобто ЗАУВАЖЕНЬ!!! А ще, ті самі ТВО знайшли можливість запобігання таким порушенням… Вони вважають, що достатньо лише НАГАДАТИ винуватцям ПРО ОБОВ`ЯЗКИ СЛУЖБИ і все стане на свої місця.  На цих людей покладена оборона цілісності та незалежності України та поводять вони себе ніби діти, що вперше прийшли у дитсадок.

Виходячи із вище наведеного, ми маємо кілька пропозицій до МО України. Одне з них – урізноманітнити перелік покарань.  До прикладу, винних командирів можна ставити у куток, або ж   ремінь, як найкращі ліки від неслухняності, можна заборонити  дивитися улюблені телепередачі та позбавити солодкого… Проте  поки вищі посади в країні займають ТВО, ситуація залишатиметься незмінною, бо у тимчасово виконуючих і відповідальність тимчасова.

Для того, аби і ви могли ознайомитися з перлами офіційних документів, ми прикладаємо їх  скан-копії… Читайте, робіть висновки, вносіть пропозиції… А ми і далі працюємо для того, щоб справедливе покарання не оминуло тих, хто щодня зриває квіти цвіту нашої неньки.

Изображение 001 (1)Изображение 002Изображение 003
 Изображение 004 Изображение 005 Изображение 006

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *